WOLLEX
Akıllı yenilikler hakkında bir markadır;
Günümüzde yaşam koşulları ile ilgisi olan kişisel olarak insanları dinlendiren, rahatlatan, günlük stres ve yorgunluklardan uzakda durmasını sağlayan ve hatta dinç, daha güzel görünmesini sağlayan bir ürün grubudur.
WOLLEX
Marka ürünlerinin en temel hedefi;
Bu ürünleri kullananların duygusal, zihinsel ya da fiziksel olarak tam anlamıyla kendilerini iyi hissetmelerini sağlamaktır. Bu amaçla ürünlerimizin genel odağı sağlık ve fitness üzerinedir. Hem daha sağlıklı hem daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Zaten kaliteli yaşam sloganımızda buradan türemiştir. Ne kadar ne sürede uyuduğun değil uyuduğunda ne kadar dinlendiğinize önem verir.
WOLLEX
Haraket özgürlüğünün önemi;
Tekerlekli ve akülü sandalyeleri ile özürlü kişilerin yanındaki en büyük destekçesidir. Hareket özgürlüğünün ne demek olduğunu çok üyü bilir ve sürekli çözüm yöntemi üretir.

 

Felsefemiz
WOLLEX kullanıcılarını, yeteneklerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak ve üst seviyeye çıkarmak için mücadele etmek... Görevimiz
Sizlere sağlıklı ve huzurlu bir hayat standardına ulaştırmak... Vizyonumuz
Modern yaşam kalitesini arttıran ve sağlığınıza değer katan ürünlerde dünya lideri olmak ve tüm insanlığa hizmet etmek...

 

Firmamız Hakkında


2003 yılında ticari yürüyüşümüz WOLLEX markası altında, kişilerin nasıl yaşam kalitelerini en düst düzeye çıkarabiliriz düşüncesi ve felsefesi ile yola çıktık. Sağlık, hijyen, beslenme ve fitness alanlarını kendimize ana kategori olarak belirledik. Bu konuların hepsi yaşam kalitesi, yaşam tarzı ve hataya pozitif bakış açısı ile doğrudan bağlantılı konulardır.

Ürettiğimiz ve piyasaya sürdüğümüz her ürün inanılmaz bir beğeni kazandı ve bizleri daha farklı ve daha yeni ürünler getirmeye zorladı. 2010 yıllarına geldiğimizde 2 farklı şirket, 40'ın üzerinde çalışanı, toplam 5000 m² üzerindeki faaliyet alanı ile siz wollex kullanıcılarına hizmet vermektedir. Singapur, Suriye, Ürdün, Belçika, İran ve Azerbeycan da ürünlerimiz tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Carrefour, Tesco Kipa, Özdilek, Real, Diasa, Metro, A101, Hepsiburada.com ve bir çok perakende zinciri ürünlerimizi tercih etmekte ve satışlarını gerçekleştirmektedir. Satış sonrası verdiğimiz hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti alanlarında marka olmuş firmaları markamıza yönetlmektedir.

WOLLEX ürünleri her zaman bir ilk ve yenilikçi olarak piyasaya arz edilmektedir. Güçlü liderlik, yenilikçilik ve ısrarlı başarı inancımız ve siz müşteri desteği ile büyümeye devam ediyoruz.

http://www.wollex.gen.tr/

http://www.akulusandalye.com.tr/